Zbožňuju tě navždy

Neohodnoceno

Když se Můj kluk vrátil po půl roce ze zahraničí domů, myslela jsem že nám konečně začne TA pravá pohádka. Jenže strachy, které jsem si do vztahu přinesla, hned tak nezmizely. Začala jsem utíkat do orchestru, na jógu, do práce, ale nejvíc jsem utíkala sama před sebou. Když si zpětně čtu svůj příběh, chce se mi tu vyděšenou holčičku vzít za ruku a říct jí, že se nemusí ničeho bát. Že má na víc. Že se všechno zlepší. A ať vezme nohy na ramena a z uměle vytvořené jistoty uteče za láskou, která se jí pomalu rozhořívá v srdci k někomu jinému. I takový je život.

350 Kč
Skladem

Knížka Zbožňuju tě navždy
Veronika Rei

Miluješ? Platonicky zbožňuješ? Já taky. Proto jsem o tom napsala knihu Zbožňuju tě navždy. Povídkový rok je výletem do křehké duše městské víly, která bojuje se šéfem, se vztahem na dálku, s hudbou, orchestrem a hraním na housle. Nejvíc ale bojuje sama se sebou, se svou sebedůvěrou a křehkým pocitem výjimečnosti. Na bolístky světa používá hrdinka knížky ironický humor a s vtipnou nadsázkou popisuje situace, myšlenky a pocity, které všichni známe. Pozor! Kniha obsahuje zdrobnělinky, do kterých naše víla balí jako do ochranného pláště svou dětskou duši, které se ještě nechtělo vyrůst. 

 

Věnování
Do knížky vám ráda napíšu osobní věnování - pro vás, nebo pro toho, komu ji darujete. Napište mi do poznámky, pro koho bude! :)

Objednávka

Posílám i na Slovensko ♥

Pokud bydlíte jinde a po knížce toužíte, napište mi a individuálně možnosti dopravy (a případně i platby) vymyslíme! :)

Kategorie: Kniha