Zbožňuju tě navždy

Ahoj, já jsem Veronika a napsala jsem knížku pro ženy, dívky, princezny… jako jsem já. O lásce, jak by (ne)měla být. O snech, za kterými toužíme jít, i když jim nikdo jiný nerozumí. Ze života naivních představ, toulání se po světě i sama v sobě. A o chlapech, kteří nikdy nevědí, kdy mají přinést kytku.

Často ve vztahu nevidíme to, co je pro ostatní do očí bijící. Chceme vydržet za každou cenu, nechceme tu svou domnělou pohádku opustit ze strachu, že už nic lepšího nepřijde. Co když tohle je to ono? Ale pokud ano, tak proč je mi v srdci smutno?

350 Kč
Skladem

Knížka Zbožňuju tě navždy
Veronika Rei

Zbožňuju tě navždy je jako zrcadlo do duše, které pomáhá nahlédnout tam, kam naše oči někdy nevidí. Laskavé čtení, které pohladí, rozveselí a připomíná, jak důležité je se neztratit ve vztahu a sama v sobě.


Co říkají čtenářky?

Nikola Ogrodníková (atletka)

"Právě čtu vaši knížku a nemůžu se od ní odtrhnout - děkuju za ty emoce, co z ní člověk má, je neskutečně krásná! Až se mi ji nechce dočítat, aby už tak rychle neskončila. Děkuju za ty pocity!"

Lea Č.

"Moc děkuji za krásné čtení s věnováním i dárečky, moc mne to potěšilo a hned jsem začala číst. Popisuješ pocity přesně tak, jak se občas i já cítím. Tvá knížka mi zachraňuje život a to, co jsi napsala, je tak přesný! Řekla bych, že se změnil i můj pohled na vztahy."

Další recenze

 

Věnování
Do knížky vám ráda napíšu osobní věnování - pro vás, nebo pro toho, komu ji darujete. Napište mi do poznámky, pro koho bude! :)

Objednávka

Posílám na Slovensko a do dalších zemí. Platit můžete i v eurech ♥

Pokud bydlíte jinde než v ČR a po knížce toužíte, napište mi na ahoj@veronikarei.cz a individuálně spolu domluvíme aktuální možnosti a ceny dopravy a platby :)

Kategorie: Kniha
Zpět do obchodu