Kniha

Zbožňuju tě navždy

Ahoj, já jsem Veronika a napsala jsem knížku pro ženy, dívky, princezny… jako jsem já. O lásce, jak by (ne)měla být. O snech, za kterými toužíme jít, i když jim nikdo jiný nerozumí. Ze života naivních představ, toulání se po světě i sama v sobě. A o chlapech, kteří nikdy nevědí, kdy mají přinést kytku.

Často ve vztahu nevidíme to, co je pro ostatní do očí bijící. Chceme vydržet za každou cenu, nechceme tu svou domnělou pohádku opustit ze strachu, že už nic lepšího nepřijde. Co když tohle je to ono? Ale pokud ano, tak proč je mi v srdci smutno?

O tom všem Zbožňuju tě navždy je, jako zrcadlo do duše, které pomáhá nahlédnout tam, kam naše oči někdy nevidí. Laskavé čtení, které pohladí, rozveselí a připomíná, jak důležité je se neztratit ve vztahu a sama v sobě.

Co říkají čtenářky?

Nikola Ogrodníková (atletka)

"Právě čtu vaši knížku a nemůžu se od ní odtrhnout - děkuju za ty emoce, co z ní člověk má, je neskutečně krásná! Až se mi ji nechce dočítat, aby už tak rychle neskončila. Děkuju za ty pocity!"

Lea Č.

"Moc děkuji za krásné čtení s věnováním i dárečky, moc mne to potěšilo a hned jsem začala číst. Popisuješ pocity přesně tak, jak se občas i já cítím. Tvá knížka mi zachraňuje život a to, co jsi napsala, je tak přesný! Řekla bych, že se změnil i můj pohled na vztahy."

Lucie

"Děkuju Vám za krásnou knížku! Když jsem viděla obal v knihkupectví, vzala jsem ji do ruky a začala hned číst, což normálně nedělám. No a pak už volba byla jasná a přibalila jsem si ji na líbánky s mým manželem, s klukem, kterého jsem potkala na Tindru. :) Každopádně děkuju za ni, bylo to krásné čtení plné pravdivých situací a hlavně pocitů, které pociťuje nejedna z nás."

Lucka S.

"Každý žijeme svůj obyčejně neobyčejný příběh a mě vždycky zajímaly příběhy ostatních lidí. Nejvíc mě baví zjišťovat, co daného člověka dovedlo tam, kde se teď nachází. Asi proto se mi tak líbila tahle knížka a jakmile jsem začala číst, neuměla jsem přestat. Byla jsem moc zvědavá, jak dopadne (i když jsem to tak trochu tušila). Kniha mi přijde upřímná a originální. Jako bych se s ní vrátila v čase, v mnoha věcech jsem se našla a užívala jsem si ty milostné problémy. Bylo to moc příjemné čtení!"

Další recenze

Přečtěte si ukázku

 

Zbožňuju tě navždy
350 Kč
 
Detail
Skladem
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení