🏝️Milé čtenářky, milí čtenáři, chystám se na dovolenou. Vaše objednávky budou vyřízeny 24. 7. Děkuji za pochopení ❤️

Obchodní podmínky

Objednávání zboží

Zboží si můžete objednat prostřednictvím internetového obchodu. Nezapomeňte pečlivě vyplnit požadované údaje. Neúplné objednávky nemohou být zpracovány. Bližší údaje o důvodu zpracovávání Vašich osobních dat najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Dodací podmínky

Za objednané zboží lze zaplatit pouze převodem na účet. Objednané zboží bude odeslané doporučeně zvoleným dopravcem po připsání celé částky na bankovní účet. Poštovné po České republice a na Slovensko je dané při objednávce. Odesílané zboží je pojištěné a za jeho stav ručí dopravce. Pokud k Vám dorazí zásilka viditelně poškozená, zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem reklamační protokol. V případě nevyzvednutí zásilky na výdejním místě (Česká Pošta, Zásilkovna) po dobu určenou dopravcem a navrácení zásilky odesílateli platí opětovné poštovné adresát.

Termíny dodání

Vaši objednávku vyřídíme do tří (3) pracovních dnů, pokud bude zboží na skladě. V případě, že zboží bude pro velký zájem vyprodáno, budeme Vás informovat prostřednictvím elektronické pošty nebo telefonicky o možnosti zpoždění zásilky. Odeslání objednávky je přímo závislé na platbě převodem na bankovní účet.

Vrácení zboží

Pokud dodané zboží neodpovídá objednávce nebo požadavkům kupujícího, je kupující oprávněn kompletní, nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, včetně původního obalu a veškerého příslušenství zaslat zpět dodavateli na vlastní náklady ve lhůtě maximálně 14 dnů. Pokud je předmětem nákupu kniha a tato kniha je zakoupená i s věnováním, nelze ji vrátit. Při vracení nebo výměně nezapomeňte vložit do zásilky zprávu o tom, jak s balíčkem naložit, zda žádáte výměnu nebo vrácení peněz, dále pak doklad o nákupu (případně kopii) a čitelné jméno a adresu, na kterou byla původní dodávka zaslána. Peníze lze vrátit pouze na jméno, na které byl vystaven prodejní doklad. Peníze Vám vrátíme do 14 dnů převodem na uvedený účet.

Uplatnění reklamace

Na veškeré zboží je poskytnuta záruka 24 měsíců vztahující se na výrobní vady. Při uplatnění reklamace je potřeba zaslat zboží na Vaše náklady na adresu: Mgr. Veronika Reicheltová, Nad Zámkem 1329, 251 68 Kamenice, tel.: +420 723 675 674, email: ahoj@veronikarei.cz, a do zásilky přibalit reklamační list a doklad o nákupu zboží (případně kopie). Reklamační list musí obsahovat Vaše kontaktní údaje, název zboží, popis závady, datum a Váš podpis. Uvádějte prosím Vaše telefonní číslo a e-mail, abychom Vás mohli flexibilně kontaktovat o stavu reklamace. Zboží musí být vráceno včetně veškerého dodaného příslušenství. Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů.

Upozornění spotřebitele o možnostech mimosoudního vyrovnání

V souladu s ust. § 14 a násl. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele je spotřebitel oprávněn se v rámci mimosoudního řešení spotřebitelských sporů oprávněn obrátit na příslušný subjekt určený pro mimosoudní řešení sporů. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: www.coi.cz. 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.