Nauč se psát ve flow

Nauč se psát jednoduše s lehkostí a jasností. Kdykoli, cokoli a kdekoli. blank-792125_1920

Nauč se psát ve flow. 

Blikající kurzor na bílém papíře ti nahání hrůzu. Hodiny sedíš, ale nic nevyplodíš. Deadline se blíží a ty nemáš ani řádku. Poznáváš se?

Miluješ psaní, chceš se jím živit, ale stále to není ono, textům chybí wow faktor. Máš spoustu nápadů, ale nedaří se ti je zrealizovat. Jakmile začneš psát, zasekneš se na prvním odstavci. Je to i tvůj případ?

To proto, že nepíšeš ve flow. Chceš to změnit?

Nauč se, jak naskočit na vlnu flow a zůstat na ní každý den. Flow nejsou záblesky nečekaného přílivu inspirace, flow je život. Jakmile jsi ve flow, všechno se změní – nejen lehkost tvého psaní, ale přijde také příval inspirace, radosti a pocitu jsem na správné cestě.

 • Naučíš se psát s lehkostí
 • Objevíš svůj tone of voice
 • Naladíš se na nekonečnou zásobárnu nápadů
 • Začneš psát s radostí
 • Zbavíš se tlaku, uvolníš kreativní bloky a nastartuješ své psaní na vzlet do vesmírných výšin

Kurz je pro tebe, pokud…

 • Sedíš hodiny nad blikajícím kurzorem, ale text se ti vytvořit nepodaří
 • Miluješ psaní, ale pořád to není ono
 • Chceš získat svůj osobitý a jedinečný styl
 • Psaní je součástí tvé práce, ale ty ho nesnášíš
 • Píšeš romány do šuplíku, ale nedostaneš se dál než na pár kapitol
 • Nápady se ti honí hlavou, ale jakmile sedneš ke psaní, všechny se vykouří
 • Ve flow píšeš jako ďábel, ale nikdy nevíš, kdy to na tebe přijde


Za kolik?

6 666 Kč
...protože budeš psát jako ďábel!

Kdy?

1. - 31. 10. 2021

Přihlášení do 27. 9. 2021

 

Co tě čeká?

 • 4 živá vysílání s koučingem, kterými odstraníme tvůrčí bloky a rozproudíme flow
 • 31 mini úkolů na každý den, které prohloubí tvé napojení na flow, rozvinou slovní zásobu a lehkost psaní
 • Autorské čtení tvých textů na závěr kurzu k posílení sebedůvěry ve vlastní tvorbu

Před zahájením kurzu vám pošlu vstupní dotazník, který poslouží jako má lepší příprava a přichystání kurzu pro vaše potřeby. Přála bych si, aby se každý účastník cítil opečovaný, hýčkaný a na správné cestě ke svým přáním a cílům. Kurz je převážně samostudium, avšak mou podporu dostanete po celý měsíc tak, jak ji budete potřebovat.


Bonusy

 • Prvních 5 získá osobní konzultaci nad svými texty
 • Prvních 10 dostane darem mou knihu Zbožňuju tě navždy

 

Proč se učit se mnou?

Moje superschopnost je psát ve flow. Proto se tím živím už 16 let.

Jsem Veronika, spisovatelka, copywriterka, markeťačka, marketingová koučka… Mohla bych přidávat spoustu dalších ohromujících rolí, protože když jsem ve flow, jsem k nezastavení, jako právě teď. Svou schopnost „napojení na flow“ vnímám od prvních dnů, kdy jsem se začala učit psát. Dlouho jsem si myslela, že flow jsou jen záblesky, že ho musím chytit, nějak se do něj dostat, že to není konstantní životní situace. Až později jsem si uvědomila, že flow prostě je – a je pouze na mně, jak ho pro své tvoření dokážu využít.

Ale „napojit se“ nebylo vždy jednoduché. Mnohem jednodušší bylo si říkat „teď nejsem ve flow, radši budu koukat na seroše a počkám, až to přijde“. Nápady tak ke mně přicházely ve chvílích, kdy jsem „nemyslela“ – ve spánku, při vaření, mytí nádobí, luxování, na procházce, ve sprše… Větu „počkej, musím si jít něco zapsat“ ode mě slyšeli snad všichni moji známí (a viděli, jak zběsile odbíhám hledat tužku a papír). Jenže takhle se jako copywriter živit nedá. Takže co s tím?

Bytí ve flow se zlepšuje praxí a v jednu chvíli přišel zlom pochopení toho, co to vlastně je. V tu chvíli mi odpadly veškeré obavy z toho, že nebudu vědět, co napsat. Protože vždycky vím a většinu textů dokážu napsat na první dobrou tak. Tím se nevychloubám (no, možná trochu), ale ukazuji, že to jde. Že psaní je lehkost, jednoduchost, hladká jízda tolika slov, až vám prsty nebudou stíhat běhat po klávesnici. Tvoření v napojení má navíc tu výhodu, že nápady nezapomínáte – jako by skrze vás proudily na papír samy. Sama pak často žasnu nad finálním textem. Wow, to jsem fakt napsala já? Jo. Takové je psaní ve flow.

 

Tak jdeme na to?

 

Zakoupením kurzu Nauč se psát ve flow beru na vědomí, že úspěšný výsledek kurzu je plně v mých rukách a záleží na každodenním samostudiu a vlastní práci. Veronika Reicheltová je průvodcem a koučem, není zodpovědná a není schopna garantovat individuální výsledky. Od smlouvy lze odstoupit do 30. 9. 2021 s plným navrácením peněz. Po zahájení kurzu 1. 10. 2021 bude předána většina know-how, v průběhu kurzu proto není možné odstoupit od smlouvy a vyžadovat vrácení peněz. Děkuji za pochopení.

Zbožňuju tě navždy
350 Kč
 
Detail
Skladem
1 položek celkem