Marketing & Copy

Jsem marketingová víla, textařka a spisovatelka. Přes 15 let pomáhám klientům s online a offline propagací se zaměřením na obsahovou strategii. Firemní marketing by měl tvořit harmonický celek, proto vám pomohu sjednotit celkovou komunikaci a prezentaci:

vypracuji plán pro sociální sítě → připravím texty pro web → postarám se o emailing → vylepším vaše SEO → otextuji letáky a propagační materiály → připravím spoty pro rozhlasovou reklamu…

… a to všechno tak, aby byla vaše prezentace jednotná, srozumitelná a reprezentativní.

 • Copywriting
  • Napíšu pro vás články, blogy, tiskové zprávy, PR materiály a další texty.
  • Vymyslím slogany a hesla pro váš web a eshop, připravím popisky ke zboží.
  • Vypracuji strategická klíčová slova a celkovou SEO optimalizaci pro váš web.
  • Otextuji vaše produkty (krabičky, samolepky, lepicí pásky s potiskem, textil pro zaměstnance…).
  • Postarám se o texty na POS/POP materiály (letáky, katalogy, produktové listy, banner, roll-up a další propagační materiály).
  • Připravím textové reklamy, postarám se o jejich nasazení a optimalizaci (Google Ads, Sklik, Facebook).
  • Udělám korekturu vašim textům, učešu je a dodám jim správnou formu.
  • Převezmu na starosti editorskou práci za váš časopis, obecní zpravodaj a další tiskoviny.
 • Sociální sítě
  • Převezmu denní správu sociálních sítí a komunikaci s fanoušky (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest).
  • Vytvořím dlouhodobé plány pro sociální sítě.
  • Vypracuji vstupní analýzu dosavadní komunikace a návrh strategie.
  • Připravím kampaně, navrhnu rozpočet a převezmu starosti za jejich nasazení a pravidelnou optimalizaci.
 • Email marketing
  • Kompletně připravím texty a grafiku vašich newsletterů a zajistím jejich rozesílání
  • Postarám se o vaši klientskou databázi.
 • Marketingové poradenství a školení
  • Potřebujete vylepšit vaši firemní komunikaci? Chystáte launch nového produktu? Vypracuji vám strategii ke zlepšení celkové marketingové komunikace.
  • Připravím pro vaši firmu individuální školení na míru ze světa online marketingu a sociálních sítí.

S každým klientem nastavujeme individuální spolupráci, která baví obě strany a přináší očekávané výsledky. U někoho přebírám zodpovědnost za dlouhodobé projekty, jinde přijde vhod jednorázová konzultace nebo školení.

Láska k textu mě provází od útlého dětství, svůj první blog pro radost jsem začala psát (v HTML) už v roce 2004. Od roku 2005 se věnuji online marketingu a copywritingu profesně. Během studií na gymnáziu a vysoké škole jsem pro klienty spravovala webové stránky, psala PR články, překládala propagační materiály z angličtiny a posílala pravidelné newslettery. Fascinaci online světem jsem zpečetila na pracovní stáži v Londýně (2014), kde se můj dosavadní koníček proměnil v pracovní zkušenosti a do svého portfolia jsem tak přidala také správu sociálních sítí. Po ukončení magisterského studia (obor Mediální studia a komunikace) jsem pracovala jako in-house marketérka. Psaní se věnuji i ve volném čase, v prosinci 2018 vyšla má knižní prvotina Zbožňuju tě navždy.

 

Ukázky práce

 

 

Reference

Kristina Králová   Lenka Zelinková    Ing. Petr Kraus

majitelka Snail Travel International a.s.

  marketingový specialista, SHERLOG Technology    ředitel COMING PLUS, a.s.

Veroniku jsem oslovila při přípravě nových webových stránek mé cestovní kanceláře Snail Travel International. V současné době pro nás Veronika připravuje nové texty k destinacím, resortům a zájezdům. Spolupráci si chválím, texty splňují má očekávání, jsou plné zajímavých informací, přesto výstižné a úderné. Oceňuji Veroničinu snahu najít co nejlepší řešení pro náš obor, ukázkové texty na začátku spolupráce a doladění jednotné formy. Veronika dokáže svými texty vtáhnout člověka přímo do jednotlivých destinací a probudit touhu po cestování. Velkým přínosem je i automatické zapracování klíčových slov a frází, které nám pomáhají s lepšími výsledky ve vyhledávačích, Veronika s nimi pracuje citlivě a v textech působí přirozeně.

 

Veronika k nám do týmu nastoupila jako posila pro online marketing a komunikaci, postupně začala pomáhat i při organizaci eventů a nakonec vedla jako project manažer přípravu nového webu. Po celou dobu měla na starosti sociální sítě, pravidelnou tvorbu newsletteru a všechnu textařinu – aktuality na web, PR články a inzerci, jazykové korektury, zprávy pro komunikaci v aplikacích, interní zpravodaj a další. Lidsky jsme si padly do oka na první dobrou a brzy skvěle zapadla do našeho kolektivu. Díky její pečlivosti a dodržování termínů na ni byl vždy spoleh, práci dotahovala do konce a dala si záležet na každém detailu. Skvěle komunikovala jménem firmy a žádný pedantský dozor nebyl potřeba, protože jsme věděli, že se na ni můžeme plně spolehnout. Vše bylo vždy profesionální a reprezentativní.

 

Veronika u nás měla na starost kompletní online komunikaci produktové linie COMCON Systém. Vytvářela a posílala pravidelné newsletterové kampaně, podílela se na textové přípravě nových webových stránek, které následně administrovala, nastavila SEO a psala blog. Připravovala také texty na letáky, produktové listy, brožury a další propagační materiály. Se spoluprací jsme byli spokojení, Veronika si rychle osvojila technickou část produktů a mohli jsme se na ni ve všem spolehnout.

Michaela Thomas    Jaroslav Novák    David Kubný

Design Director and Founder, Butterflies & Hurricanes

  CEO ePace   zakladatel značky Woxkon

Najít správného člověka s hodnotami, které se mnou souzní, není úplně jednoduché, ale s Veronikou jsme si padli do oka od první chvíle. Na starosti u nás měla správu sociálních sítí pro studio Butterflies & Hurricanes a pro klienty a různorodé copy - psaní blogů, textací obalů a produktů pro klienty a další. Našemu dosavadnímu vedení soušlů dala řád a nastavila content plán, díky kterému jsme získali lepší přehlednost a dohledatelnost toho, co se kdy sdílí. Oceňuji zapálenost pro věc, spolehlivost a schopnost vcítit se do potřeb našich, našich klientů i cílových zákazníků. Veronika citlivě pracuje s textem, vnáší do něj nápaditost, hravost a lehkost.

 

Veronika je velmi chápavý a samostatný specialista na komunikaci v sociálních sítích a médiích. Stačilo nastínit pár hlavních priorit a vypracovala pro moji firmu strategii a mediální plán, který plně korespondoval s cíli, které jsme si stanovili na začátku. Dotahuje věci do konce, rozumí své práci a je na ni spolehnutí. Pečlivost, s jakou podklady a strategii připravila, bylo přesně to, co jsem si představoval a trefila velmi přesně nabídku svých služeb v souladu s potřebami mé firmy.

 

S Veronikou jsme navázali spolupráci za účelem otextování nového webu a vylepšení SEO. Nemohli jsme si vybrat lepšího člověka. Spolupráce byla rychlá a přesně podle našich představ, Veronika se vcítila do naší značky a skvěle vystihla náš příběh. Textům dala nejen hlavu a patu, ale také hloubku, proto jsme s nimi byli spokojeni na první dobrou. Potěšilo nás, že Veronika automaticky zahrnula SEO i do produktových textů a s celkovou optimalizací stránek jsme spokojeni. Je vidět, že Veronika ví, co dělá, zná svůj obor a v textech dokáže promítnout to, co si představujeme. 

Hana Melčová

   Mgr. Lenka Čížková   Jan Nagy

grafička, DTP specialistka

  CEO Forpex s.r.o.    marketingový specialista, SHERLOG Technology

S Veronikou se pracovně potkávám už řadu let – nejdříve při spolupráci u obecního zpravodaje, později i u společného klienta, kde působila jako marketingový specialista. Velice oceňuji její pečlivost a detailní přípravu všech textových i obrazových podkladů, ale také bystré oči, které odhalí sebemenší detail. Veronika je ale také velmi milý a empatický člověk, který se vždy snaží dané problematice porozumět do detailu – na společná pracovní setkání se vždy těším. Také má ráda udržitelný životní styl a napsala moc hezkou knížku Zbožňuju tě navždy, která se čte skoro sama.

 

S Veronikou spolupracujeme přes rok a práce s ní je radost. Perfektně jsme si sedly hned od začátku. Veronika je spolehlivá, rychlá a dodržuje termíny. Je citlivá a kreativní, ale zároveň dokáže být i upřímná a odvážná. Vždycky pečlivě vnímala, co říkám a dokázala s tím pracovat a rozvíjet to dál. Je velmi pozorná k zadání, nabídne i jiné úhly pohledu, odborně poradí a doporučí, co funguje. S její prací jsem byla vždycky spokojená, a tak jsem se jí nebála dát volnou ruku. Dokáže připravit jak obsah, tak i celou koncepci a identitu. Umí si skvěle hrát se slovy a její texty mají vážně šmrnc. Pokud hledáte kreativní duši, přátelského profesionála s tahem na branku a skvělými nápady, je Veronika přesně to pravé. Příjemná a bezproblémová spolupráce zaručena! Určitě doporučuji!

 

S Verčou jsme byli součástí in-house marketingového týmu SHERLOG, kde měla na starosti online marketing a textařinu. Starala se o sociální sítě, PR kampaně, otextování a launch nového webu a jeho následnou správu. Psala tiskové zprávy, články do časopisů, aktuality na web, texty na letáky a tištěné materiály. Pravidelně připravovala newsletter a pečovala o klientskou databázi. K tomu se starala o firemní textové korektury. Aby toho nebylo málo, podílela se na přípravě eventů. Každý v týmu měl svou specializaci, ale navzájem jsme potřebovali být zastupitelní, proto řešila Veronika i část mé agendy. Kromě pohodové atmosféry a skvělého kolektivu, který dokázala vytvořit, oceňuji spolehlivost, dodržování zadaných termínů, kreativní myšlení, vlastní iniciativu a přínos nových nápadů, kterými vždy obohatila celý tým.

Natacha Cullinan

  Sofia Konstanzou  

Head of Digital Marketing and Content, QS Quacquarelli Symonds

 

Social Media Executive, QS Quacquarelli Symonds

 

Veronika se v rámci pracovní stáže v Londýně stala součástí našeho online marketing týmu. Společně s ostatními se podílela na vytváření obsahu a denní správě sociálních sítí. Pro projekt QS Top Universities spravovala Facebook a Pinterest, starala se o komunikaci s fanoušky, zajišťovala běžnou administrativu a měsíční reporting. Má bystré oko pro virální příspěvky, kterými obohatila náš klasický social media plan. Veronika dokáže citlivě rozvrhnout posty pro sociální sítě tak, aby tvořily harmonickou komunikaci a tu nejlepší prezentaci každé společnosti. To z ní činí skutečný přínos pro společnosti, které potřebuje inspiraci v tom, co funguje, a co ne. Společně s naším marketingovým týmem se také podílela na analýze výzkumu, pod rukama jí prošly výsledky 2000 respondentů z celého světa. Její angličtina se zlepšovala každým dnem, díky čemuž dokázala plynule a poutavě prezentovat výsledky své práce. Veronika pracuje dobře v týmu i samostatně, svou práci podkládá relevantními zdroji, výzkumy a případovými studiemi. Věřím, že bude přínosem pro každý tým, který hledá schopného člověka s citem pro jazyk, analytickými schopnostmi a dobrým smyslem pro humor.

  S Veronikou jsme se pracovně potkaly v týmu digitálního marketingu společnosti QS Quacquarelli Symonds. Na naší spolupráci oceňuji chuť učit se novým věcem, inovativní přístup k řešeným problémům, pozitivní přístup k práci, cit pro detail a schopnost dotahovat projekty do konce. Veronika se ráda a rychle učím novým věcem a žádná technologická inovace, kterých je ve světě online marketingu a sociálních sítí stále plno, jí není překážkou. Jako součást týmu patří Veronika k dynamičtějším osobnostem, které přinášejí nejen skvělé pracovní výsledky, ale dokáže vytvořit i příjemnou a zábavnou atmosféru pro ostatní. Při komunikaci s klienty je Veronika vysoce profesionální, v pracovním procesu se zaměřuje na co nejlepší výsledek pro klienty. Věřím, že bude Veronika skvělým přínosem pro každý marketingový tým.  
Zbožňuju tě navždy
350 Kč
 
Detail
Skladem
1 položek celkem

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení