Vááánoce, Vááánoce... Už? Jo! Pokud objednáváte jako dárek, nezapomeňte mi napsat do poznámky, pro koho to bude - zabalím a připravím, až budou oči přecházet (a ušetřím Vám čas souboje s balicím papírem).

Akce 1 + 1 Zbožňuju tě navždy

Dvě knížky jsou lepší než jedna! Jedna pro tebe a druhá pro kámošku, mamku, babičku... ♥ Dvojitá radost za akční cenu, jupí! Obě knížky hezky zabalím, napíšu věnování a přidám pár drobností pro ještě větší radost z rozbalování.

599 Kč
Skladem

Knížka Zbožňuju tě navždy
Veronika Rei

Miluješ? Platonicky zbožňuješ? Já taky. Proto jsem o tom napsala knihu Zbožňuju tě navždy. Povídkový rok je výletem do křehké duše městské víly, která bojuje se šéfem, se vztahem na dálku, s hudbou, orchestrem a hraním na housle. Nejvíc ale bojuje sama se sebou, se svou sebedůvěrou a křehkým pocitem výjimečnosti. Na bolístky světa používá hrdinka knížky ironický humor a s vtipnou nadsázkou popisuje situace, myšlenky a pocity, které všichni známe. Pozor! Kniha obsahuje zdrobnělinky, do kterých naše víla balí jako do ochranného pláště svou dětskou duši, která ještě nechtěla vyrůst. 

 

Objednávka
Knížku posílám s věnováním.
Pro koho bude druhá knížka? Napište mi do poznámky :)

Posílám i na Slovensko ♥

Pokud bydlíte jinde a po knížce toužíte, napište mi a individuálně možnosti dopravy vymyslíme! :)

Kategorie: Kniha