Co umím?, Strana 2

Komplexní marketingové poradenství_MG_8957-Edit

Jsem markeťačka na volné noze. Přes deset let se věnuji online marketingu se zaměřením na textový i grafický obsah, správu webových stránek, sociálních sítí, tvorbu PR materiálů, SEO optimalizací, tvorbě newsletterů, PPC kampaním... Pro svého posledního full-time zaměstnavatele SHERLOG (SECAR BOHEMIA, a.s.) jsem tvořila kompletní in-house online marketing, POS a produktové materiály, překlady (z AJ a ŠJ) a jazykové korektury. Jako project manager jsem se starala o mediální kampaně a tvorbu nového webu. Druhou polovinou pracovní náplně byl event marketing. Díky tomu je ze mě dnes komplexní marketingový poradce. Co to znamená?

  • Poskytuji marketingové poradenství, vytvořím strategii a návrh, jak vylepšit komunikaci i branding
  • Vytvořím obsah textový i (lehce) grafický (např. pro Instagram nebo newsletter)
  • Zařídím a zorganizuji eventy (večírek pro klienty, zážitkový den pro obchodní partnery, galavečer při představení nové značky...)
  • Připravím školení a proškolím firmy i jednotlivce

Pro klienty tvořím nejen marketingový obsah či plány a strategie, ale také školení z oblasti online marketingu, sociálních sítí, copywritingu a dalších odvětví. Hostovala jsem jako přednášející na gymnáziu v Berouně a první školení o správně sociálních sítí vedla pro kolegy v SHERLOGU/SECAR BOHEMIA. Nyní jsem také jedním z oficiálních kreativců projektu Pražský voucher.

Mezi mé současné klienty patří společnosti COMING Plus, Snail Travel International, Forpex, Wunderman a ePace Consultancy Agency. Kromě toho jsem také šéfredaktorka obecního zpravodaje pro obec Popovičky, Nebřenice a Chomutovice.

Zajímá vás má pracovní historie? Prohlédněte si můj LinkedIn nebo mi napište na ahoj@veronikarei.cz a vymyslíme, co spolu vytvoříme.