Co dělám?

MARKETINGOVÁ VÍLA, TEXTAŘKA A SPISOVATELKA_MG_8957-Edit

Jsem markeťačka, copywriterka, redaktorka, ghostwriterka a spisovatelka na volné noze. Marketing a psaní jsou moje lásky od útlých věků - v patnácti jsem začala blogovat, hrát si s designem webovek a psát PR články, copy a SEO pro první klienty. Zatímco moji spolužáci snili o kariérách lékařů a právníků, já četla Davida Ogilvyho a v televizi se dívala jen na reklamy (a hlavně o Vánocích). Při střední jsem si přivydělávala překlady, posílala newslettery, starala se o firemní weby (a jeden jsem dokonce ilustrovala!). Na vysoké jsem se vydala na stáž do Londýna, kde jsem naučila spravovat sociální sítě ve velkém. S magisterským titulem z Mediální komunikace jsem nastoupila do interního marketingového týmu společnosti SHERLOG, kde jsem se starala o online a textovou část firmy, spolupořádala eventy a jako project managerka vedla kampaně v médiích a přípravu nového webu.


Na volnou nohu jsem oficiálně vykročila v květnu 2018, abych se mohla víc věnovat tomu, co mě baví - psaní. Od té doby jsem externě spolupracovala s agenturami Wunderman, Kindred a Butterflies & Hurricanes, pro řadu klientů jsem otextovala weby, pomohla sjednotit komunikaci a dát marketingové strategii hlavu a patu. Jsem také šéfredaktorkou obecního zpravodaje pro obce Popovičky, Nebřenice a Chomutovice. Protože mě psaní baví opravdu hodně, vydala jsem v prosinci 2018 svou první knihu Zbožňuju tě navždy


Těší mě, že je dnešní doba nakloněna všem marketingovým vílám a princeznám, že můžu na chvíli zastrčit své ostré lokty a klientům nabídnout autenticitu - svou i jejich. Ve vztazích se často říká, že správná komunikace je základ, a přesně to vás naučím i já - vystupovat jednotně, vybudovat vztah se zákazníkem a dlouhodobě o něj pečovat.


Co tedy dělám? 

  • Copywriting a textařina
   • Články, blogy, tiskové zprávy, PR materiály, texty na web, popisky ke zboží, otextování produktů, letáků, katalogů, SEO optimalizace, korektury... Prostě vše, kde jsou písmenka.

  • Sociální sítě
   • Strategie i denní správa sociálních sítí a komunikaci s fanoušky (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest).

  • Email marketing
   • Texty a grafika newsletterů, rozesílka a správa klientské databáze. 

  • Mentoring a koučing psaní
   • Píšete rádi, víte, že máte potenciál, ale nevíte, jak ho probudit? Formou koučingu a poradenství vám pomohu najít váš styl a vymakat vaše texty na skvělou úroveň. Naučím vás copywriterské triky, aby pro vás bylo psaní radost. 

  • Ghostwriting
   • Napíšu knihu za vás. Váš příběh, vaším stylem a s vaším podpisem (a zmínkou "Na přípravě knihy se podílela Veronika Rei"). Když budete chtít, pomohu vám také s vydáním, zařídím ISBN (stačí napsat do knihovny) i marketingem. Kolik to bude stát? Záleží na počtu stran, vašich podkladech, ale dost. Za ghostwriting u mě zaplatíte destíky až sto(vku) tisíc. Vzhledem k náročnosti přijímám pouze jednoho klienta ročně. 

 

Chcete-li se o mně dozvědět ještě víc, koukněte na mou prezentaci Na volné noze, prohlédněte si můj LinkedIn nebo mi rovnou napište na ahoj@veronikarei.cz a vymyslíme, co spolu vytvoříme.

Zbožňuju tě navždy
450 Kč
 
Detail
Skladem
Nahoru
Další produkty
2 položek celkem