Blogy

Je libo více čtení? Vám, kteří se mnou chcete zůstat v pravidelném čtecí kontaktu, přináším hned dva nepravidelné blogy - jeden o kráse a druhý ze spisovatelského a marketingového života (nejen). 

 

Foto kniha

 

CHCI ČÍST BLOG VERONIKA REI

Co dělám, když mě chytne dumavá psavá? Píšu! Na blogy! K návykovému světu blogů jsem přičuchla už v patnácti v roce 2005. Po nocích jsme s kamarádkami ještě na tehdejší platformě od Seznam.cz Sblog vášnivě blogovaly, hrály si s HTML a CSS (já jen velmi lehce) a prožívaly extázi první generace českých blogerů. Od niterných výlevů náctileté duše jsem časem upustila a poslední důkaz mé adolescentní duševní blogovací minulosti skončil v srpnu 2020 zánikem platformy blog.cz. V současné době píšu (nepravidelně když si duše žádá) blog o životě, světě, knihách a tak. Najdete ho na adrese veronikarei.blogspot.com.

  

 

Primadonna

 

CHCI ČÍST BEAUTY BLOG PRIMADONNA REALNESS

V roce 2015 jsem tak trochu z hecu začala psát beauty blog. Do té doby jsem krásností a kosmetikou v online světě celkem opovrhovala, ale zaujalo mě, že se tím dají získat věci zdarma na recenze (jako fakt). Druhým klíčovým motivem, proč se vydat na googlovskou platformu Blogger, byla diplomová práce na téma online reklamy, kterou jsem tam úspěšně zkoušela a zkoumala. K mému překvapení mělo mé prvotní blufování úspěch, objevila jsem svět přírodní kosmetiky a navázala první barterové spolupráce s eshopy a kosmetickými značkami. Dnes je ze mě (samozvaný) znalec šetrné péče o pokožku, netoxické kosmetiky a udržitelného života. K přírodní péči jsem postupem času přidala i udržitelný šatník, netoxickou péči o domácnost a celkovou snahu o zerowaste život. Dlouhodobě spolupracuji s eshopem Krásná každý den, českým výrobcem přírodní kosmetiky Saloos, švýcarskou značkou přírodní kosmetiky Weleda, česko-rakouskou značkou bio produktů Sonnentor, eshopem s přírodní kosmetikou NuSpring a dalšími.

Zbožňuju tě navždy
385 Kč
 
Detail
Skladem
1 položek celkem